Бек-енд розробник Back-end developer

Кращих студентів рекомендуємо нашим партнерам на роботу і стажування. Комп’ютерна Академія IT STEP – повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять. INDIGO Tech Recruiters підготувала відповіді на найпоширеніші запитання про Frontend developer.

Досвід з SQL базами даних, знання основних типів даних, операторів та інструкцій. Я Олександр, WordPress Team Lead у Cpamatica Performance Agency. Коли я приєднався до компанії 3 роки тому, то був першим WordPress спеціалістом у SEO відділі . За цей час ми змогли побудувати команду розробників та створити багато крутих плагінів/тем та сайтів. Кількість користувачів на наших сайтах вимірюється у мільйонах щомісячно, а SEO відділ щорічно встановлює нові рекорди по прибутку.

навички Middle WordPress Розробник

Важливо пройти весь цикл розробки хоча б пару раз. Таким чином, ви потрапите в безліч можливих пасток і навчитеся їх уникати. Робота в часовому поясі EST, тобто стартуємо приблизно о за киівським часом, але можливі таскі і в більш рані години.

Middle full stack developer (Java, JavaScript, angular 2+)

Фахівці компанії EPAM стверджують, що від вибору платформи безпосередньо залежить, які програмні продукти ви хочете створювати. Так що спочатку треба розібратися в теоріях алгоритмів та інформації. Потім до вибору платформи і тільки потім до вивчення мови, яка підтримується цією платформою. Компанії відкриті і готові брати початківців фахівців.

Ви завжди можете задати питання та отримати підтримку. При вашій відповідності до вимог вакансії, ми зв’яжемося з Вами протягом доби. Відображено недавні елементи Скористайтеся пошуком або клавішами вгору/вниз, щоб вибрати елемент. Розробляти власні стартапи, працювати у команді, приймати бізнесові рішення для задоволення потреб клієнтів. Однак варто пам’ятати, що знання важливі, але це далеко не головна відмінність між розробниками різних рівнів.

  • Написання скриптів, програмування інтерактивних елементів на сторінках.
  • Ви отримаєте відповідь протягом трьох робочих днів.
  • Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід роботи з сайтом.
  • Будемо швидко розглядати резюме, проводити онлайн-співбесіди та оперативно відповідати.
  • Безкоштовні заняття бігом з професійним тренером з легкої атлетики.
  • Персональний ноутбук із встановленим усім необхідним програмним забезпеченням.

Для досягнення мети, від вас потрібно бажання, старанність і дисципліна. Хоча HTML, CSS і JavaScript – три стовпи фронтенду, але обов’язково потрібно вміти користуватися бібліотекою jQuery. Зазвичай вимагають також знання CSS-препроцесорів LESS/SASS. Щоб створити простий сайт, використовуючи стандартну тему і WordPress, розробник не потрібен.

ПЕРЕВАГИ Й ПРОФЕСІЙНИЙ РОЗВИТОК В EPAM

Ви отримаєте відповідь протягом трьох робочих днів. Приймав участь у військових та державних проектах. Бази даних MySQL (індекси, складні запити, профілювання). Англійська мову для читання технічної документації.

навички Middle WordPress Розробник

Закінчив курс C#/.NET developer у Main Academy. Співзасновник школи програмування Program Magic School. Працює на посаді Senior PHP Developer у компанії The App Solutions. Саме від фронтендника залежить логічна робота всіх компонентів інтерфейсу сайту і правильне відображення контенту, кнопок, навігації та інших елементів. Фронтенд-фахівець інтегрує з сайтом деякі зі сторонніх сервісів, наприклад, Optimizely і AdWords.

Наша мета – вийти на новий рівень і сформувати команду спеціалістів для реалізації наших проектів. Співпраця з нами – це чудова можлість професійного росту і розвитку в ніші iGaming. Strong Junior/Middle WordPress Developer В компанію Vilmate шукаємо Strong Junior/Middle WordPress розробника, що приєднається до нашої команди. Vilmate ( careers.vilmate.com ) — це українська високопрофесійна команда з понад 150 розробників, QA та DevOps інженерів… Завдання бувають дуже різні — від дрібних і нудних, типу настройки редиректів до великих і цікавих — написання унікального функціонала проекту. Ми постійно отримуємо від наших партнерів запити на роботу в ІТ-компаніях.

Вакансія розробника WordPress найчастіше передбачає, що потрібно буде створювати теми і плагіни. Важливо розуміти, що ці обов’язки можуть доповнюватися в залежності від потреб різних компаній і їх клієнтів. Тому це лише приблизний список завдань і обов’язків для розробника. Щоб подати заявку на обрану вакансію, також додайте своє резюме до контактної форми. Не дивно, що сеньйори досконально вивчають весь комплекс технологій своєї компанії.

Full Stack Web Developer

Академія дала мені необхідні базові знання в різних сферах. Це стало хорошим стартом для виконання реальних замовлень і самостійного https://wizardsdev.com/ навчання. Навчання в IT Step відрізняє те, що тут немає непотрібних предметів, які відволікають твою увагу.

Вам також доведеться допомагати менш досвідченим розробникам. Ви – їх рятувальний круг у важких випадках. Ми шукаємо когось до нашої компанії, а не до конкретного проекту. Тим не менш, ми можемо сказати, що першим проектом, над яким ви працюватимете, буде наш головний веб-сайт (vilmate.com) і також сайт для кандидатів careers.vilmate.com. Здобув ступінь бакалавра технічних наук за спеціальністю “Комп’ютерне обладнання літальних апаратів” у НАУ.

Бажаєте отримати набір

У цьому розділі представлені вакансії для шукачів, які мають досвід на цій посаді. Детальний пошук роботи можливий через форму розширеного пошуку. Створіть вакансію зі списком актуальних для вашого проєкту завдань і необхідних навичок. Додайте її на сайт вакансій та на профільні Telegram-канали для IT-фахівців. Такий спосіб оптимальний, аби знайти Junior-фахівця, з меншою імовірністю – рівня Middle.

Залишити відповідь Скасувати відповідь

Внутрішні та онлайн корпоративні заняття з англійської. Покриваються витрати, пов’язані з участю у семінарах та професійних конференціях. Персональний ноутбук вакансія Middle WordPress Розробник із встановленим усім необхідним програмним забезпеченням. Проте є інші хороші вакансії, які можуть вам підійти. Всі реєстрації розглядаються індивідуально.

Ось чому формат цього заходу був запланований так, щоб ви змогли отримати нову роботу лише за 24 години. Вам не потрібно планувати кілька співбесід, довго чекати рішення і витрачати дорогоцінний час. Одним з найважливіших пунктів, якому мене навчила Академія – це розуміння повної картини розробки проекту. Кожен студент може створити щось нове, презентувати продукт і отримати зворотній звязок. Знання та навички, які отримують наші студенти, повинні відповідати вимогам роботодавців сьогодні і в майбутньому. Ми впевнені, що WEB-розробником може бути кожен.

В нас був хороший викладач, який підтримував і мотивував. Ще я відкрив для себе нішу менеджменту в ІТ і став рухатись в цьому напрямку – став Project manager-ом. Наші методисти та викладачі постійно працюють над її покращенням і оновленням, щоб випускники академії могли гідно показати себе перед роботодавцем. Освоять всі тонкощі розробки сайтів і WEB-додатків. Брати участь в конференц-дзвінках із замовником і його партнерами.

Ти можеш сфокусуватися на тому, що тобі реально цікаво. А також міжнародні сертифікати від компаній-партнерів. Ми створили особливе середовище навчання, де викладачі та студенти спілкуються на рівних, а всі заняття проходять з реальним викладачем.

Для цього існують вакансії trainee, де можна отримати практичний досвід роботи в цій ніші. Сучасні сайти, веб-додатки та ігри стали дуже складними, тому над ними працює ціла команда фахівців. Щоб створити повноцінний, красивий, функціональний і зручний для користувача сайт, необхідна злагоджена робота фронт-енд і бек-енд розробників. Це прискорює роботу зі створення сайту або веб-додатки і полегшує його обслуговування.

Сеньйори ж можуть розробити додаток самостійно. Очевидно, що сеньйор знає набагато більше, ніж джуніор і мідл. Ми – молода та амбіційна компанія, яка функціонує в iGaming індустрії.

Відповідно, Ваша дитина отримає максимальне засвоєння знань у підходящому навчальному середовищі. Процес навчання побудований на практичному застосуванні всіх отриманих знань. Кожен опрацьована тема закріплюється численними практичними завданнями. У нас немає лекцій, конспектів, зубріння і домінування викладача над студентом.

Привіт, ми — невелика команда веб розробників, яка постійно росте і розвивається. Раніше ми здебільшого працювали на внутрішній ринок, зараз розширюємо частку зарубіжних клієнтів. Ми допомагаємо власникам малого та середнього бізнесу запускати якісні онлайн проекти — цільові сторінки, корпоративні сайти, магазини і новинні портали. Розробляємо проекти з нуля — від написання завдання та проектування до повноцінного запуску і отримання перших клієнтів. Сучасним розробникам недостатньо тільки писати код для програм.